🚚 Darmowa dostawa

Zastrzeżenie

KatanaEmpire.pl i jej właściciele zrzekają się wszelkiej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania, błędy, pominięcia, zastosowania, nadużycia lub konsekwencje wynikające z zakupu lub użytkowania ich produktów, zarówno online, jak i w sklepie.

W związku z tym ani KatanaEmpire.pl, ani jej właściciel nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, specjalne, przykładowe lub karne szkody wynikające bezpośrednio lub pośrednio z zakupu lub użytkowania ich produktów.

Nabywca lub użytkownik ponosi wszelkie ryzyko związane z zakupem lub użytkowaniem produktów. W związku z tym wszelka odpowiedzialność wynikająca z zakupu lub użytkowania produktów spoczywa wyłącznie na użytkowniku.

Składając zamówienie, kupujący potwierdza, że jest osobą pełnoletnią (18 lat lub starszą) i gwarantuje, że produkty będą używane zgodnie z prawem. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub obrażenia wynikające ze sprzedaży, wymiany, użytkowania lub obchodzenia się z produktami. Obowiązkiem kupującego jest sprawdzenie i przestrzeganie wszystkich lokalnych i międzynarodowych przepisów prawa mających zastosowanie do posiadania i używania zamówionych przedmiotów.

Nota prawna: Wszystkie produkty są legalne w Polsce, ale kupujący jest odpowiedzialny za zgodność z lokalnymi i stanowymi przepisami prawa. Obowiązkiem kupującego jest upewnienie się, że jest on prawnie upoważniony do korzystania z produktów i przestrzegania wszystkich lokalnych, krajowych i międzynarodowych przepisów w tym zakresie. KatanaEmpire.pl zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności za niewłaściwe, nielegalne, nieumyślne użycie lub modyfikację sprzedawanych produktów. Kupujący ponosi wszelkie ryzyko związane z ich użytkowaniem.

Wszystkie przedmioty dostępne do zakupu na naszej stronie internetowej są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Jednak ich nabycie podlega pewnym warunkom: musisz mieć ukończone 18 lat i nie możesz ich nosić ani pokazywać w miejscach publicznych. Produkty te są przeznaczone wyłącznie do wyświetlania lub użytku osobistego i nigdy nie mogą być używane jako broń przeciwko komukolwiek. Surowo zabrania się używania ich przeciwko ludziom lub zwierzętom, a także do niszczenia mienia publicznego.

Należy pamiętać, że noszenie miecza w miejscu publicznym bez uzasadnionego powodu jest przestępstwem. Chociaż posiadanie mieczy jest legalne, ich publiczne pokazywanie bez ważnego uzasadnienia jest nielegalne. Na przykład, dozwolone jest zabranie miecza do domu po zakupie, przetransportowanie go na sprzedaż lub użycie go w teatrze lub podczas rekonstrukcji.

Zachęcamy do przechowywania przedmiotów w sposób bezpieczny i poza zasięgiem dzieci. Należy również pamiętać, że nasze produkty nie są odpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia.

Niskie ceny przez cały rok

Części wysokiej jakości w niskich cenach

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa na terenie Polski i Europy!

100% bezpieczna płatność

Kartą kredytową, Paypal, Apple Pay lub Google Pay

Obsługa klienta

Pomoc przez 6 dni w tygodniu
Odpowiedź w ciągu 24 godzin