Katana Demon Slayer

Inosuke, Tanjiro Rengoku, Zenitsu, Sanemi, Yoriichi, Tomioka Giyu lub Kochou, z naszymi replikami katany Demon Slayer, bez względu na to, jaka jest twoja ulubiona postać Kimetsu No Yaiba, z pewnością znajdzie się katana Demon Slayer, która tylko czeka, aż wyruszysz na polowanie na demony.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Odkryj nasze katany Demon Slayer

Nasze katany Demon Slayer, ostre czy nie, przeniosą cię do świata charyzmatycznych bohaterów. Udekoruj swoją sypialnię lub ścianę w salonie tymi precyzyjnie odwzorowanymi reprodukcjami. Zanurz się w świecie anime, w którym Tanjiro i armia pogromców walczą z demonami, aby chronić ludzkość za pomocą mieczy Nichirin.

Jeśli jesteś bardziej spokojnym typem, opanuj oddech wody za pomocą katany Tanjiro Kamado i jej czarnego ostrza. Jeśli natomiast łatwo dajesz się ponieść emocjom, ale trzymasz głowę na karku, to dwie szable Inosuke Hashibira z ząbkowanymi ostrzami są właśnie dla ciebie. Kochou Shinobu i jego katana z rękojeścią w kształcie kwiatu pomogą ci kontrolować oddech owada.

Jakość i szczegółowość naszych katan Demon Slayer

La conception de qualité de nos répliques de sabres de manga, se traduit par leur réalisme fidèle au manga et à l’anime, mais aussi par leurs matériaux. Les lames en métal sont fabriquées en acier 1045 en partie à la main dans la tradition des forgerons japonais, respectant ainsi le savoir-faire nippons. Ils ont une grande souplesse et un excellent tranchant.

Jakość wykonania naszych replik katan z manga znajduje odzwierciedlenie w ich realizmie, wiernym manga i anime, ale także w materiałach, z których zostały wykonane. Metalowe ostrza są wykonane ze stali 1045, częściowo ręcznie, zgodnie z tradycją japońskich kowali, z poszanowaniem japońskiego know-how. Są niezwykle elastyczne i mają doskonałą krawędź tnącą.

Jedną ze szczególnych cech katan z manga Kimetsu No Yaiba jest to, że wszystkie są unikalne. Kolor i kształt ostrza, osłona i saya (po japońsku pochwa) to elementy personalizacji, które muszą być precyzyjnie odwzorowane, i to właśnie ten poziom szczegółowości jest obecny w naszych katanach Demon Slayer.

Znajdziesz tu charakterystyczny kształt ząbkowanego ostrza Inosuke Hashibiry i mięsistą katanę Kokushibo z gałęziami. Rękojeść w kształcie płomienia słynnej katana Rengoku, słup ognia i wiele innych w naszym sklepie KatanaEmpire.

Oferujemy również te przedmioty kolekcjonerskie w różnych materiałach, w tym w drewnie, które jest idealne dla dzieci.

Katany w grze Demon Slayer

W urzekającym świecie manga Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, pogromcy demonów używają specjalnej broni zwanej Mieczami Słońca lub Szablami Nichirin, po japońsku Nichirin Tō. Te unikalne ostrza są wykute z rzadkiego minerału, który pochłania światło słoneczne, kluczowy słaby punkt demonów. W rezultacie tylko te ostrza lub broń pokryta trucizną glicynową mogą wyeliminować te nadprzyrodzone stworzenia.

Te wyjątkowe miecze są wykuwane ze szkarłatnego piasku i samorodków, znajdowanych w górach nieustannie skąpanych w słońcu. Każde ostrze jest unikalne i przybiera inny kolor, gdy po raz pierwszy znajdzie się w rękach właściciela. Czarne ostrza słońca, takie jak Tanjiro, są najpotężniejsze. Tanjiro i jego towarzysze używają ich jako broni do zabijania demonów.

Katany Demon Slayer z kultowej manga

Manga Demon Slayer pobiła rekord sprzedaży w 2019 roku, a anime, które nastąpiło po niej, również odniosło ogromny sukces. Podążając za przygodami Tanjiro i jego siostry Nezuko w pełnej demonów feudalnej Japonii, gdzie łowcy demonów i ich legendarne miecze zwane Mieczami Słońca wkraczają na scenę.

Découvrez le design unique et réaliste de nos sabres Kimetsu No Yaiba dans notre boutique et partez à la recherche des démons, décorez votre intérieur ou perfectionnez votre maniement du katana en obtenant la réplique du katana Demon Slayer de votre personnage favori.

Odkryj unikalny i realistyczny design naszych katan Kimetsu No Yaiba w naszym sklepie i wyrusz na poszukiwanie demonów, udekoruj swój dom lub udoskonal swoją obsługę katany, kupując replikę katany Demon Slayer swojego ulubionego bohatera.