Mini Katana

Przejrzyj naszą kolekcję mini katan w różnych rozmiarach, wiernych replik mieczy używanych przez bohaterów anime i mangi! Znajdziesz tu mini katana Enma, mini katana Rengoku i mini katana Zoro dla każdego z tych mieczy.

Show Filters

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Nasze mini katany

Mini katany są świetną alternatywą dla imponujących katan używanych do dekoracji, ponieważ mierzą od 10 do 20 cm w większości przypadków lub 40 cm w przypadku miniaturowych katan, które są podobne do tanto.

Wybraliśmy kilka mini katan inspirowanych ulubionymi grami wideo i mangą. Japońska mini katana jest bardziej dekoracyjnym dodatkiem niż elementem wyposażenia do sztuk walki. Możesz nosić je na torbie lub gdziekolwiek indziej, aby pokazać swoją pasję do Japonii i jej anime.

Ich niewielki rozmiar w żaden sposób nie umniejsza ich wysokiej jakości wykonania, szczegółowości i solidności. Mini katany manga nie są ostre, ponieważ ostre ostrze mogłoby stanowić zagrożenie dla najmłodszych.

Idealnie nadają się do zawieszenia na breloczku do kluczy lub wyeksponowania w niewielkim kącie biurka. Istnieje kilka rodzajów mini katan o różnych zastosowaniach.

Breloczki do kluczy Mini Katana

Mini katany mierzące mniej niż 10 centymetrów są zwykle oparte na ulubionej mandze. Kup mini katanę z One Piece i przymocuj ją do plecaka lub mini katanę z Demon Slayer do powieszenia na kluczach i wiele innych do kolekcjonowania.

Mini katana 40 cm

Te 40-centymetrowe miecze doskonale nadają się do ozdobienia biurka, nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca w porównaniu z prawdziwą metrową kataną. Mogą być również świetnym pomysłem na prezent dla najmłodszych, o ile zdecydujesz się na wersję nienaostrzoną lub, najlepiej, wykonaną z drewna lub plastiku. Najczęściej inspirowane są mangą i anime, takimi jak Demon Slayer, Bleach i Naruto, a ich niewielki rozmiar ułatwia młodszym dzieciom zabawę i wykorzystanie wyobraźni.

Tanto

Tanto jest jednym z mieczy noszonych przez samurajów. Jest to mała japońska katana, która jest mniejsza niż wakizashi i bardziej przypomina sztylet niż miecz. Jeśli chcesz skompletować swój zestaw japońskich mieczy, tanto jest ostatnim ostrzem, którego będziesz potrzebować. Wykute w tej samej tradycji co katana, tanto KatanaEmpire może być ostre lub tępe.