Katana nie ostra

Nasze nienaostrzone katany są ręcznie kute przez naszych rzemieślników. Ich jakość jest identyczna z jakością naszych naostrzonych katan i są tak samo szczegółowe. Udekoruj swój cosplay lub udekoruj swój dom szerokim wyborem nienaostrzonych stalowych katan.

Show Filters

Wyświetlanie 1–12 z 83 wyników

Nienaostrzona replika katany

W KatanaEmpire możesz kupić katanę lub replikę nienaostrzonej katany ze świata swojej ulubionej mangi. Wyposaż swoje cosplaye w nienaostrzoną katanę Demon Slayer i pomóż Tanjiro w jego misji uratowania siostry. Lub dołącz do załogi Słomianego Kapelusza z nienaostrzoną kataną One Piece i zostań pomocnikiem Luffy’ego.

Nienaostrzone katany mogą być nie tylko dekoracją, ale także mogą być używane w niektórych sportach, które wymagają miecza do ćwiczeń i treningu.

Używanie nienaostrzonej katany

Katana do cosplayu

Nienaostrzone stalowe katany są idealne do różnych zastosowań. Są szeroko stosowane w strojach, a zwłaszcza w cosplayu, ponieważ metal w nich zawarty przenosi realizm kostiumu na inny poziom.

Nienaostrzona katana dekoracyjna

Nienaostrzona katana dekoracyjna jest również wysoce zalecana, jeśli chcesz umieścić ją na uchwycie ściennym lub w okazałym miejscu na komodzie lub biurku.

W przeciwieństwie do naostrzonych katan, które mogą być ryzykowne dla bardzo młodych osób lub w rękach osób, które nie są przyzwyczajone do obchodzenia się z nimi, nienaostrzone katany znacznie zmniejszają ryzyko obrażeń i wypadków.

Wreszcie, mogą być doskonałym sprzętem do ćwiczenia japońskich sztuk walki, w tym posługiwania się mieczem, takich jak iaido, czyli sztuka dobycia miecza. Do tego ostatniego zastosowania można również użyć drewnianej katany treningowej.

Tanie nieostrzone katany

Na naszej stronie KatanaEmpire staramy się znaleźć katany w najlepszych cenach i dlatego oferujemy wybór tanich nienaostrzonych katan doskonałej jakości i około 100 euro.