Katana Dekoracja

Udekoruj swój dom naszymi dekoracyjnymi japońskimi mieczami.

Te dekoracyjne katany nie są ostre i są przeznaczone przede wszystkim do eksponowania, aby wzbogacić i wysublimować przestrzeń dziedzictwem tradycyjnej Japonii i samurajów.

Show Filters

Wyświetlanie 1–12 z 83 wyników

Wybór dekoracyjnych katan

Oferujemy wybór dekoracyjnych katan, zarówno ostrych, jak i tępych. Sprzedajemy repliki katan z anime i filmów, a także tradycyjne katany, na przykład z motywami smoków.

Fani anime lub filmów znajdą u nas katanę z Kill Bill, katanę Michonne z Walking Dead, katanę Zoro z One Piece lub katanę Ichigo z Bleach oraz katany z Demon Slayer, takie jak miecz słońca Tanjiro Kamado z Demon Slayer.

Udekoruj swój salon, sypialnię, gabinet lub jadalnię wspaniałą kataną wykonaną z nienaostrzonej stali.

Oprócz klasycznych samurajskich katan z ostrzem o długości od 60 do 80 cm, sprzedajemy również małe dekoracyjne lub funkcjonalne katany, takie jak Wakizashi i Tanto.

Tanie katany dekoracyjne

Wśród tanich katan dekoracyjnych w obniżonych cenach znajdują się katany stalowe ze stali 1045, które mogą być używane do cięcia, jednak szable czysto dekoracyjne, których nie można naostrzyć, są wykonane ze stopu stali i manganu, co sprawia, że ostrze nie nadaje się do ostrzenia, a tym samym do cięcia. Stop ten umożliwia również obniżenie kosztów i oferowanie tańszych mieczy dekoracyjnych, które doskonale nadają się do ich głównego celu: estetyki.

Aby ćwiczyć sztukę walki lub trenować, przejrzyj naszą stronę w poszukiwaniu najbardziej odpowiednich katan. Na wieczór cosplay lub paradę tematyczną zalecamy wybór plastikowej lub drewnianej katany!

Miecz dekoracyjny: Sztuka detali

Nasze dekoracyjne katany są precyzyjnie wykonane ręcznie, aby zapewnić wzorowy poziom szczegółowości. Tsuka Ito jest ręcznie tkana, a saya jest wykonana z drewna i lakierowana oraz może być wyposażona w Sageo. Wreszcie, hamon i ostrze mogą być grawerowane na życzenie.

Wzbogać swoją dekoracyjną katanę o stojak

Przejrzyj naszą kategorię stojaków na katany, aby znaleźć naścienny lub pionowy uchwyt na katanę lub ekspozytor najlepiej pasujący do dekoracji domu lub mieszkania.