Wado Ichimonji Zoro Katana

929,00 

Podziwiaj tej wielkości replikę kultowej katany Wadō Ichimonji. Ta katana, odziedziczona po jego zmarłej przyjaciółce, Kuina, uosabia bohaterstwo i nieustraszoność Roronoa Zoro, byłego łowcy piratów, który stał się drugim dowódcą załogi Słomianego Kapelusza.

Wykuty z pasją przez naszych rzemieślników, każdy szczegół tej broni został skrupulatnie odtworzony, aby uchwycić istotę oryginału.

Ta wierna replika to skarb dla każdego fana tej kultowej mangi.

 • Ręczne wykończenie
 • Ultra odporna stal
 • Rzeczywisty rozmiar
 • Szacunek dla designu mangi/anime
 • Darmowa dostawa
Wado Ichimonji Zoro Katana
Wado Ichimonji Zoro Katana 929,00 
Stojak na katanę
1 × Stojak na katanę
68,00 
Torba z jedwabiu Żółty
1 × Torba z jedwabiu
52,00 
 • Responsywna obsługa klienta!
 • Darmowa dostawa
 • Numer śledzenia dostępny dla wszystkich zamówień
 • Pełny zwrot pieniędzy w przypadku problemów
Bezpieczna płatność

Ta katana jest wierną reprodukcją symbolicznego miecza Roronoa Zoro, który trzyma w ustach, Wado Ichimonji, tak jak pojawia się w mandze One Piece i jej anime. Katana Zoro w One Piece niesie ze sobą jego determinację, by stać się najlepszym szermierzem na świecie, jak obiecał swojemu zmarłemu przyjacielowi.

Cechy katany Wadō Ichimonji

 • Ręcznie kute przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników.
 • Ostrze ze stali węglowej 1045, nieostrzone lub ostrzone w celu uzyskania wyjątkowej krawędzi tnącej.
 • Saya (鞘): biała drewniana pochwa pokryta wysokiej jakości naturalnym lakierem zapewniającym błyszczące i trwałe wykończenie.
 • Tsuka (柄): rękojeść owinięta czarnym PU samegawa i białym sznurkiem dla wygodnego chwytu.
 • Tsuka-ITO (柄糸): pleciona lina nad uchwytem, tradycyjny wzór w romby.
 • Tsuba (鍔): okrągły kształt ze stopu złota.
 • Habaki (鎺): mosiądzu, zapewniając płynne przejście między ostrzem a rękojeścią.

Rozmiary

 • Długość ostrza: 72 cm
 • Długość całkowita rękojeści: 103 cm
 • Długość z pochwą: 103 cm
 • Długość rękojeści: 26 cm
 • Grubość ostrza: 0.75 cm
 • Szerokość ostrza: 3 cm
 • Waga: 1.11 kg
 • Waga opakowania: 1.81 kg

W zestawie

 • Stojak na katane: Brak w zestawie
 • Pochwą: W tym

Wadō Ichimonji: Władaj legendarnym mieczem!

Nie czekaj dłużej, aby stać się posiadaczem tej wyjątkowej repliki katany Wadō Ichimonji.

Wyobraź sobie siebie dzierżącego to legendarne ostrze, czującego jego moc i precyzję w dłoniach, tak jak odważny Zoro podczas swoich heroicznych bitew. Pomyśl o jego wyczynach zbrojnych, w których ta katana błyszczała w epickich bitwach z potężnymi wrogami, takimi jak Doflamingo!

Dzięki tej katanie możesz ponownie przeżyć ekscytujące chwile, gdy Zoro przecinał szeregi wroga, odpierał śmiertelne ataki i pokonywał gigantyczne potwory. Wyobraź sobie siebie używającego legendarnych technik “Santoryu”, “Oni Giri” i “Tatsumaki”, tworząc własną legendę nieustraszonego szermierza.

Design i wykończenie

Nasz nóż Wadō Ichimonji posiada srebrno-czarne ostrze ze stali węglowej 1045, wypolerowane do perfekcji. Okrągła rękojeść ze stopu złota jest elegancka. Rękojeść jest owinięta czarnym samegawa PU. Tkanina Tsuka-ITO nad rękojeścią jest czarna z diamentowym wzorem. Starannie polakierowana na biało drewniana pochwa elegancko kontrastuje ze srebrnym ostrzem. Precyzyjne stopnie nachylenia zostały zachowane, gwarantując autentyczność kształtu. Symbioza tych elementów tworzy katanę, która jest wierna oryginałowi, zarówno pod względem wymiarów, jak i nienagannego wykończenia.

Katana Wadō Ichimonji w uniwersum manga One Piece

Pochodzenie katany “Wadō Ichimonji” w manga One Piece

Wadō Ichimonji to katana o wielkim znaczeniu w uniwersum mangi One Piece. Niegdyś należała do Kuiny, przyjaciółki z dzieciństwa Roronoa Zoro, i była sławą jej rodziny. Miecz ten jest sklasyfikowany jako jeden z 21 Ô Wazamono, bardzo ekskluzywnej grupy katan o wyjątkowej jakości. Został wykuty przez Shimotsuki Kozaburo, znanego mistrza kowalstwa, i stał się jedną z charakterystycznych broni Zoro.

Historia i rola katany w serialu

Katana Wadō Ichimonji jest dla Zoro czymś więcej niż tylko kawałkiem stali. Reprezentuje on dziedzictwo Kuiny i jej rodziny. Po śmierci Kuiny, Zoro otrzymał miecz od swojego mistrza Kôshirô i od tego czasu stał się on jednym z przedłużeń jego własnego ciała. Zoro zawsze wkłada go do ust, co jest gestem buntu i wiary we własne umiejętności.

Kucie i jakość ostrza

Wykute przez Shimotsuki Kozaburo, Wadō Ichimonji jest zaliczane do trzydziestu dwóch najlepszych katan na świecie, w tym jedenastu Saijo Ô Wazamono i dwudziestu jeden Ô Wazamono. Ostrze to jest nie tylko wspaniałe, ze swoją czystą białą rękojeścią i okrągłą jelec, ale jest także niezwykle potężne i wytrzymałe. Jest to jedyne ostrze, które wytrzymało potężny atak Dracule Mihawka, największego szermierza na świecie, co dowodzi jego wyjątkowej jakości.

Możliwości katany i jej właściciela

W zdolnych rękach Zoro, drugiego dowódcy załogi Luffy’ego i przyszłego króla piratów, Wadō Ichimonji staje się potężną bronią. Jego ostre, wytrzymałe ostrze pozwala odeprzeć najsilniejszych wrogów. Zoro, obecny właściciel miecza, jest zdeterminowany, aby stać się najpotężniejszym szermierzem na świecie. Używa miecza Wado Ichimonji, aby pokonać potwory i potężnych wrogów lub przeciąć statki na pół, pokazując zakres swoich wyjątkowych umiejętności.

Poprzedni i obecni właściciele Wado Ichimonji

Zanim należał do Zoro, Wadō Ichimonji był w rękach Kuina, przyjaciela z dzieciństwa Zoro, któremu obiecał zostać największym szermierzem na świecie. Po śmierci Kuiny, Zoro otrzymał miecz od swojego mistrza Kôshirô, który rozumiał znaczenie tego wyjątkowego ostrza dla swojego ucznia. Miecz jest obecnie w posiadaniu Zoro, ale zainteresował również Tashigi, wiceadmirała marynarki wojennej, który uważa, że tak cenna broń nie powinna być w posiadaniu pirata.

Informacje dodatkowe

Materiał Ostrza: No selection

Stal 1045

Jelec (Tsuba 鍔): No selection

okrągły kształt ze stopu złota

Rękojeść (Tsuka 柄): No selection

Czarny PU Samegawa

Tsuka-ITO (柄糸): No selection

Pleciona biała lina z wzorem w romby

Habaki (鎺): No selection

Mosiądz

Pochwą (Saya 鞘): No selection

Drewno lakierowane na biało

Długość ostrza (cm): No selection

72

Długość całkowita rękojeści (cm): No selection

103

Długość z pochwą (cm): No selection

105

Długość rękojeści (cm): No selection

26

Grubość ostrza (cm): No selection

0,75

Szerokość ostrza (cm): No selection

3

Waga (kg): No selection

1,15

Waga opakowania (kg): No selection

2

Opinie

Nie ma jeszcze żadnych recenzji

Dodaj opinię
Musisz być zalogowany, aby opublikować recenzję Zaloguj się