🚚 Darmowa dostawa

Opłaty celne

W trosce o pełną przejrzystość, chcielibyśmy przekazać istotne informacje na temat procedur celnych i związanych z nimi kosztów. W zależności od charakteru zamówienia złożonego na stronie https://katanaempire.pl/ i miejsca zamieszkania, może ono podlegać formalnościom celnym. Poniższe szczegóły wyjaśniają ten proces i dostarczają niezbędnych informacji.

Należy pamiętać, że nie mamy kontroli nad decyzjami organów celnych i dlatego nie możemy uwzględnić opłat celnych ani innych opłat na naszych fakturach. Jako kupujący jesteś odpowiedzialny za uiszczenie wszelkich dodatkowych opłat, takich jak podatki i cła nałożone przez organy celne w Twoim kraju. W rzeczywistości w rzadkich przypadkach (1 paczka na 10) poczta może poprosić o opłacenie odprawy celnej produktu, w zależności od wartości katany.

Ponadto, jako kupujący, jesteś odpowiedzialny za weryfikację legalności przedmiotów wysyłanych do twojego kraju i za ponoszenie związanego z tym ryzyka. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z odprawą celną, skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc.

Niskie ceny przez cały rok

Części wysokiej jakości w niskich cenach

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa na terenie Polski i Europy!

100% bezpieczna płatność

Kartą kredytową, Paypal, Apple Pay lub Google Pay

Obsługa klienta

Pomoc przez 6 dni w tygodniu
Odpowiedź w ciągu 24 godzin